Kategorie
Kontakt
Zadzwoń na infolinię: pon. - pt. 9:00 - 18:00
Wyślij e-mail na: kontakt@travelduck.pl
Zadzwoń na infolinię: pon. - pt. 9:00 - 18:00
Wyślij e-mail na:

Wyjdź do Świata

Biuro aktywnych kobiecych podróży. Tematyczne wyjazdy w kameralnym gronie. Indywidualne podejście do uczestniczek. Wyjazdy tworzone z pasją.

Kategorie

Joga
Wellness
Polska
Dla kobiet

Kompetencje

Zweryfikowany organizator
Certyfikowani przewodnicy i instruktorzy
Certyfikat pierwszej pomocy

O Wyjdź do Świata

Nazywam się Joanna Dąbek i jestem założycielką biura aktywnych kobiecych podróży Wyjdź do Świata. Organizuję tematyczne wyjazdy, zawsze w kameralnym gronie kobiet, które chcą żyć pełnią życia. Trzymam się z dala od masowej turystyki i do każdej uczestniczki podchodzę niezwykle indywidualnie.

Wszystkie wyjazdy tworzę z pasją i zaangażowaniem, łącząc zawodowe doświadczenia, które zdobyłam pracując dla różnych biur podróży, z osobistymi, nabytymi przez lata podróżowania. Prywatnie jestem pasjonatką Azji, którą poznałam podczas wielu samotnych wypraw z plecakiem.

Pokazuję prawdziwy świat, bez upiększeń i wczasów all inclusive. Na wyjazdy, które organizuję zapraszam każdą kobietę, niezależnie od wieku i statusu, która chce aktywnie i ciekawie spędzić czas, a przy tym dobrze się bawić odpoczywając od codzienności.

Stawiam na pozytywną energię i uśmiech - przekonaj się sama! 

Nadchodzące wyjazdy z Wyjdź do Świata

Krubki-Górki, Polska

Newsletter

Dowiedz się pierwszy o nowych przygodach!

Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach Travelduck. Zgodę będziesz mógł w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.