Kategorie
Kontakt
Zadzwoń na infolinię: pon. - pt. 9:00 - 18:00
Wyślij e-mail na: kontakt@travelduck.pl
Zadzwoń na infolinię: pon. - pt. 9:00 - 18:00
Wyślij e-mail na:

SZEROKIE TORY

Specjalistyczne biuro podróży organizujące wyprawy do krajów, w których pociągi jeżdżą po szynach o szerokim rozstawie – do Rosji i jej sąsiadów.

Kategorie

Trekking
Wyprawy
Wakacje

Kompetencje

Zweryfikowany organizator
Certyfikowani przewodnicy i instruktorzy
Certyfikat pierwszej pomocy

O SZEROKIE TORY

Przy organizacji wyjazdów maksymalny nacisk kładziemy na poznawanie zwiedzanych terenów - pokazujemy niesamowitą przyrodę i oryginalne przejawy kultury. Programy nie są przeładowane, pozwalają ze spokojem odetchnąć czystym powietrzem i wczuć się atmosferę odwiedzanych miejsc. Korzystamy ze sprawdzonej bazy noclegowej i współpracujemy z doświadczonymi przewoźnikami (oraz innymi kontrahentami na miejscu).

Nasze doświadczenie pozwala nam organizować wyprawy w taki sposób, by uczestnicy mogli doświadczyć mnóstwa drobnych przeżyć, których nie sposób ująć w ramy programu wyjazdu - ale to one składają się na niezwykłą atmosferę podróży!

Nadchodzące wyjazdy z SZEROKIE TORY

Madera, Portugalia

22 - 29 kwiecień 2023

+ 2 więcej

od3 900 PLN

/ os.

Taszkient, Uzbekistan

24 kwiecień - 6 maj 2023

+ 1 więcej

od7 600 PLN

/ os.

Newsletter

Dowiedz się pierwszy o nowych przygodach!

Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach Travelduck. Zgodę będziesz mógł w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.