Kategorie
Kontakt
Zadzwoń na infolinię: pon. - pt. 9:00 - 18:00
Wyślij e-mail na: kontakt@travelduck.pl
Zadzwoń na infolinię: pon. - pt. 9:00 - 18:00
Wyślij e-mail na:

Ferie we Włoszech - na stok całą rodziną!

Ferie zimowe dla całej rodziny, w czasie których zarówno dzieci, jak i ich rodzice będą mogli spędzić czas razem, a jednak osobno. Czeka nas kameralny hotel otoczony stokami narciarskimi z trasami o różnym poziomie trudności, dopasowanymi pod względem zaawansowania szkolenia, ale też SPA i inspirujące zajęcia dla dzieci. Takie ferie spodobają się wszystkim amatorom sportów zimowych.

Atrakcje

 • hotel z pokojami z widokiem na góry,
 • SPA,
 • opieka, szkolenia i zajęcia animacyjne dla dzieci,
 • profesjonalne szkolenie narciarskie na wybranym poziomie,
 • ok. 150 km tras narciarskich na różnym poziomie trudności,
 • zawody sportowe z nagrodami.

Czytaj więcej

Zwiń

Poziom zaawansowania

Istnieje możliwość doboru poziomu szkolenia, które będziemy chcieli odbyć. Może to być debiutant, początkujący, średniak, zaawansowany lub sportowy. Każdy więc będzie mógł wybrać się na proponowany wyjazd i szkolić umiejętności od podstaw lub od razu postawić na poziom zaawansowany.

Podstawowy
Średniozaawansowany
Zaawansowany
Nie jesteś pewien/pewna, czy dostępny poziom jest dla Ciebie odpowiedni? Skontaktuj się z nami.

Miejsce

Pinzolo jest regionem narciarskim o bardzo kameralnym charakterze, dlatego to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi. Jednocześnie łączy się z Madonną di Campiglo, czyli niewielkim miasteczkiem będącym centrum sportów zimowych. Tym samym cały kompleks ma aż 150 km tras narciarskich o różnym stopniu trudności. Z pewnością sprawdzi się jako ośrodek na wyjazd na ferie zimowe.

Plan wyjazdu


Dzień 1: Wyjazd z Polski

Wieczorem wyruszamy z Warszawy autokarem.

Dzień 2: Region Pinzolo

Po przyjeździe zakwaterujemy się w hotelu w miejscu docelowym i zjemy kolację.

Dni 3-5: Szkolenia i zabawa na stoku

W ciągu tych dni będziemy jeździć na nartach do upadłego, odbywać wybrane przez siebie szkolenia dopasowane do poziomu zaawansowania oraz korzystać z atrakcji dostępnych w hotelu. W trakcie wyjazdu dzieci mają zapewnione animacje oraz osobne szkolenia.

Dzień 6: Zawody z nagrodami

Kolejny dzień, w czasie którego będziemy doskonalić umiejętności narciarskie. Na jego zakończenie weźmiemy udział w końcowych zawodach, w których przewidziane są oczywiście nagrody.

Dzień 7: Wykwaterowanie i powrót do Polski

Po śniadaniu wykwaterujemy się z hotelu i wyruszymy w drogę powrotną autokarem.

Dzień 8: Powrót do Polski

Rano dotrzemy do Warszawy.

Zakwaterowanie

Będziemy mieszkać w 3* hotelu Denny w Via Giuseppe Garibaldi. Jest to obiekt kameralny i przyjazny dla rodzin z dziećmi. W hotelu do dyspozycji gości jest SPA.

Pogoda

W tym rejonie Włoch średnia roczna wartość temperatury wynosi 7°C. Przyjemne temperatury i niewielka ilość opadów występują od czerwca do września. Na prawdziwe zimowy wyjazd warto się z kolei wybrać w pozostałych miesiącach roku. Wtedy możemy liczyć na śnieg i możliwość skorzystania z licznych tras narciarskich dostępnych na stokach. Właśnie dlatego Pinzolo jest tak często wybierane przez rodziny na ferie zimowe.

Cena zawiera

 • hotel,
 • SPA,
 • szkolenie dla dzieci,
 • wyżywienie,
 • animacje dla dzieci,
 • zawody z nagrodami.

Cena nie zawiera

 • dojazdu (własny lub autokarem za dopłatą 400 PLN),
 • szkoleń (dopłata 700 lub 800 PLN w zależności od rodzaju).

Ceny

Koszt wyjazdu na 7 dni: 2295 PLN od osob. + opłata za wybrane szkolenie i dojazd

Ważne informacje

Istnieje możliwość wykupienia ubezpieczenia od rezygnacji. Jest ono płatne przy rezerwacji i wynosi 100 PLN, co stanowi 2,8% od całości wpłaconej za wyjazd kwoty.

Szkolenia będą trwać 5 godzin dziennie z jedną półgodzinną przerwą. Będziemy odbywać je w niewielkich, bo 6-8-osobowych grupach. Szkolenia zawsze dopasowane będą do poziomu zaawansowania uczestników. Za szkolenia na poziomie: debiutant, początkujący, średniak i zaawansowany zapłacimy 700 PLN, z kolei za poziom sportowy trzeba będzie zapłacić 800 PLN.

Organizator

Organized by RASC Republic

Profesjonalna organizacja wyjazdów narciarskich dla rodzin, firm, grup przyjaciół oraz osób podróżujących solo.

Rodzinne ferie na stoku

Grupy szkoleniowe są niewielkie, dzięki czemu instruktorzy mogą bardzo indywidualnie podejść do każdego uczestnika wyprawy.

Dzięki zapewnionym zajęciom animacyjnym oraz szkoleniom dla dzieci rodzice mogą swobodnie sami korzystać z atrakcji hotelu i okolicy.

Newsletter

Dowiedz się pierwszy o nowych przygodach!

Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach Travelduck. Zgodę będziesz mógł w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.