Kategorie
Kontakt
Zadzwoń na infolinię: pon. - pt. 9:00 - 18:00
Wyślij e-mail na: kontakt@travelduck.pl
Zadzwoń na infolinię: pon. - pt. 9:00 - 18:00
Wyślij e-mail na:

Nauka na nartach biegowych podczas 5-dniowego kursu w Jakuszycach

Wyjazd o charakterze obozów sportowo-turystycznych dla dorosłych, podczas którego nauczymy się jeździć i biegać na nartach biegowych. Profesjonalni instruktorzy, a zarazem ludzie pełni pasji będą nad nami czuwać, pokażą nam techniki poruszania się i przekażą nam informacje na temat doboru sprzętu oraz jego serwisowania.

Podczas codziennych zajęć, które będą trwały od 9:30 do 16:00 będziemy przemierzać najlepsze trasy narciarskie Gór Izerskich, które są dostosowane do wieku i umiejętności uczestników kursu.

Atrakcje

 • codzienne aktywności na świeżym powietrzu,
 • czas spędzony wśród ludzi z pasją,
 • jazda na najlepszych trasach biegowych w Jakuszycach i Górach Izerskich,
 • kuchnia regionalna.

Czytaj więcej

Zwiń

Poziom zaawansowania

Nie wymagamy wcześniejszego przygotowania przed rozpoczęciem kursu - nasi instruktorzy nauczą nas podstaw jazdy i biegania na nartach. Program będzie dostosowany do naszych umiejętności, niemniej jednak wymagana jest kondycja pozwalająca na udział w kilkugodzinnych treningach i aktywnościach na świeżym powietrzu.

Nie jesteś pewien/pewna, czy dostępny poziom jest dla Ciebie odpowiedni? Skontaktuj się z nami.

Miejsce

Nie bez powodu Jakuszyce zostały wybrane do przeprowadzenia tego kursu - na Polanie Jakuszyckiej znajdziemy wiele punktów oferujących wypożyczenie sprzętu narciarskiego i tutaj rozpoczyna się wiele malowniczych, profesjonalnie przygotowanych tras biegowych.

Plan wyjazdu

Program ramowy może ulec zmianie w zależności od warunków pogodowych.

Dzień 1

Dzień rozpoczynamy od wysłuchania wykładu teoretycznego. Następnie jedziemy do Jakuszyc, wypożyczamy sprzęt i wyruszamy na trasy.

Dni 2-5

Spotykamy się codziennie na Polanie jakuszyckiej i realizujemy plan - każdego dnia będziemy poruszać się różnymi, wyznaczonymi przez instruktorów trasami. Podczas trwania kursu będziemy pokonywać profesjonalnie ratrakowane, malownicze trasy w Jakuszycach i Górach Izerskich. Aktywności zaplanowane są od 9:30 do 16:00.

Zapewniamy także przerwę, żeby zjeść ciepły posiłek w wybranym lokalu. Do wyboru mamy: Chatkę Górzystów, Schronisko Orla, Schronisko Wysoki Kamień, Chatka Robaczka, U Rumcajsa, Izerka i Harahov (Czechy). Popołudnia są tylko dla nas i my decydujemy o tym co będziemy robić w wolnym czasie.

Zakwaterowanie

Oferta nie zawiera w cenie zakwaterowania. Noclegi organizujemy sobie we własnym zakresie.

Cena zawiera

 • codzienna nartę na jazdach biegowych,
 • opiekę instruktorów-przewodników,
 • naukę i doskonalenie technik jazdy dla początkujących,
 • doradztwo w doborze sprzętu,
 • organizację wycieczek krajoznawczych.

Cena nie zawiera

 • noclegu,
 • posiłków,
 • opłaty za wypożyczenie sprzętu (ok. 300 PLN/os),
 • wydatków własnych.

Ceny

Koszt wyjazdu na 5 dni: od 999 do 1199 PLN od osoby w zależności od terminu.

Ważne informacje

Podczas kursu istnieje możliwość wizyty w Czechach- przygotujmy więc wcześniej zapas gotówki (ok. 400 Koron/os.). Należy mieć także przy sobie wydrukowany paszport covidowy a także ważny dowód osobisty.

Organizator

Organized by Szkoła Żeglarstwa Szekla

Doskonała organizacja, świetna atmosfera i niepowtarzalny klimat podczas żagli na Mazurach z Szeklą!

Narty w Jakuszycach

Kursy odbywają się w kameralnych grupach liczących ok. 10 osób - pozwala to na dostosowanie intensywności i czasu zajęć do umiejętności uczestników.

Noclegi oraz posiłki organizujemy sobie we własnym zakresie. Przy trasach biegowych zlokalizowane są klimatyczne, górskie restauracje serwujące pyszne potrawy.

Sprawdź podobne wyjazdy

Jakuszyce, Polska

Last minute

22 - 23 styczeń 2022

+ 6 więcej

od299 PLN

/ os.

Newsletter

Dowiedz się pierwszy o nowych przygodach!

Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach Travelduck. Zgodę będziesz mógł w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.