Kategorie
Kontakt
Zadzwoń na infolinię: pon. - pt. 9:00 - 18:00
Wyślij e-mail na: kontakt@travelduck.pl
Zadzwoń na infolinię: pon. - pt. 9:00 - 18:00
Wyślij e-mail na:

Szczawnica: kobiecy wyjazd w Pieniny

Wyjątkowy wyjazd dla kobiet w Pieniny. Niespieszne wędrówki po górskich szlakach, malownicze widoki i ciekawe opowieści zaprzyjaźnionego przewodnika. Po dniach pełnych atrakcji relaks przy wyśmienitej kuchni, ciekawych rozmowach lub świetnej książce.

Kameralna grupa: 8-15 kobiet.

Atrakcje

 • urokliwa Szczawnica i okolice,
 • wędrówki malowniczymi szlakami Pienin,
 • wieczorne spotkania w kręgu,
 • pyszna, lokalna kuchnia.

Czytaj więcej

Zwiń

Miejsce

Szczawnica to miasto uzdrowiskowe leżące u podnóża Pienin, które słynie z leczniczych wód i wspaniałych trekkingowych szlaków. Willa, w której się zatrzymamy położona jest przy Parku Dolnym - idealnym na wieczorne spacery.

Plan wyjazdu

Program ramowy może ulec zmianie w zależności od warunków pogodowych, nie będzie to miało jednak wpływu na jakość wyprawy. Każdy wieczór możemy spędzać wspólnie, grając w planszówki lub prowadząc długie, ciekawe rozmowy, czytając książki lub spacerując po okolicy.

Dzień 1

Po dojechaniu do Szczawnicy regenerujemy się po podróży, zwiedzamy okolicę willi i zakwaterujemy się w pokojach. Wieczorem spotykamy się na powitalny krąg kobiet, jemy kolację i zapoznajemy się z pozostałymi uczestniczkami wyprawy.

Dzień 2

Po śniadaniu wyruszamy na trwającą kilka godzin wędrówkę w Małe Pieniny. Będzie nam towarzyszył przewodnik, który opowie nam kilka lokalnych ciekawostek. Po powrocie do Szczawnicy zjemy kolację.

Dzień 3

Dzień regeneracji, podczas którego zwiedzamy miasto. Możemy także skorzystać z zabiegów pielęgnacyjnych i masaży. Zarówno śniadanie jak i kolację zjemy w Willi Marta.

Dzień 4

Po śniadaniu kolejny raz wyruszymy na malownicze szlaki Pienin pod opieką przewodnika.

Dzień 5

Jemy śniadanie i gromadzimy się na pożegnalny krąg kobiet. Jest to także czas na podsumowanie wyprawy, a także zakup pamiątek i oscypków.

Zakwaterowanie

Zatrzymamy się w Szczawnicy, w zatopionej w zieleni Willi Marta, która znajduje się nieopodal Parku Dolnego. Śpimy w pokojach dwuosobowych. Istnieje możliwość noclegu w pokoju jednoosobowym (za dopłatą) - jeżeli jesteś zainteresowana "jedynką" poinformuj nas o tym na etapie rezerwacji.

Cena zawiera

 • programowe atrakcje,
 • 2 wyjścia w Pieniny (z przewodnikiem i ewentualnym dojazdem),
 • zakwaterowanie,
 • wyżywienie: śniadania i obiadokolacje,
 • ubezpieczenie NNW.

Cena nie zawiera

 • pozaprogramowych atrakcji i aktywności,
 • dojazdu do Szczawnicy,
 • opłaty klimatycznej płatnej na rzecz miasta (3,50 PLN/dobę).

Ceny

Koszt wyjazdu na 5 dni: 1190 PLN od osoby + koszty dojazdu.

Ważne informacje

Do Szczawnicy należy dotrzeć samodzielnie. Jeśli nie masz takiej możliwości, koniecznie poinformuj nas wcześniej - postaramy się pomóc.

Zabierz ze sobą buty przystosowane do górskich wędrówek i wygodną odzież.

Organizator

Organized by Wyjdź do Świata

Biuro aktywnych kobiecych podróży. Tematyczne wyjazdy w kameralnym gronie. Indywidualne podejście do uczestniczek. Wyjazdy tworzone z pasją.

Newsletter

Dowiedz się pierwszy o nowych przygodach!

Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach Travelduck. Zgodę będziesz mógł w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.