Kategorie
Kontakt
Zadzwoń na infolinię: pon. - pt. 9:00 - 20:00
Wyślij e-mail na: kontakt@travelduck.pl
Zadzwoń na infolinię: pon. - pt. 9:00 - 20:00
Wyślij e-mail na:

Kobieca wyprawa na Sri Lankę z Małgosią Ohme tylko z Travelduck

Unikalny wyjazd w kameralnym gronie na Sri Lankę z wyjątkową Małgosią Ohme. Relaks, sesje jogi na każdym poziomie zaawansowania, ajurweda, wspaniała kuchnia, przygoda i podróż w głąb siebie z egzotyczną scenerią w tle!

Oferta limitowana, dostępna jedynie na travelduck.pl, nie znajdziesz jej nigdzie indziej - liczba miejsc ograniczona! Zadzwoń do nas po więcej szczegółów związanych z wyjazdem, porozmawiamy i najlepiej Ci doradzimy: +48 882 067 921, +48 882 101 623.

Atrakcje

 • sesje prowadzone przez MAŁGOSIĘ OHME,
 • Świątynia Zęba w Kandy - wieczorna “pooja”,
 • trekking w parku narodowym, odkrywanie wodospadów i świątyń,
 • rafting po rzece na pontonach,
 • lekcja gotowania z pokazem kulinarnym,
 • joga prowadzona przez lokalnego jogina (na każdym poziomie zaawansowania),
 • zabiegi SPA i ajurweda,
 • smakowanie, doświadczanie i poznawanie historii Sri Lanki,
 • komfortowy, kameralny i niezwykle malowniczo położony hotel z zapleczem SPA.

Czytaj więcej

Zwiń

Poziom zaawansowania

Jesteś w świetnej kondycji fizycznej? To wspaniale, ale nie jest to warunkiem koniecznym do uczestnictwa w naszej podróży. Dostępne są różne lokalizacje trekkingu i poziomy trudności oraz rodzaje aktywności. Szczegóły ustalimy już po zebraniu naszej grupy.

W trosce o bezpieczeństwo w wyprawie nie mogą brać udziału osoby z poważnymi problemami z kręgosłupem oraz stawami, z chorobami serca oraz kobiety w ciąży.

Nie jesteś pewien/pewna, czy dostępny poziom jest dla Ciebie odpowiedni? Skontaktuj się z nami.

Miejsce

Sri Lanka to azjatyckie państwo na wyspie Cejlon, nieopodal Indii, oblewane wodami Oceanu Indyjskiego. W tej egzotycznej republice dominuje buddyzm, walutą jest rupia lankijska.

Sprawdź razem z nami ten cudowny, azjatycki kierunek.

Plan wyjazdu

Oznaczenia dotyczą tego, jakie posiłki są przewidziane w planie dnia: B - breakfast (śniadanie), L - lunch (obiad), D - dinner (kolacja).

Kolejność zwiedzania może ulec zmianie, plany pierwszego i ostatniego dnia zostaną dostosowane do godzin naszych lotów.

CZERP ENERGIĘ Z KOBIECYCH SPOTKAŃ W ZAUFANYM GRONIE

Dzień 1: 18.03.2020 Warszawa – Kolombo

Spotykamy się na lotnisku Okęcie z Anną Majkutewicz, tour liderką. Powitanie i zapoznanie naszej grupy. Rozpoczynamy odprawę paszportowo-bagażową. Lecimy do Kolombo na Sri Lance, wylot o 8.45 liniami Qatar Airways. Przesiadka w Doha (czas przesiadki: 1h 50min).

Dzień 2: 19.03.2020 Kandy (B, L, D)

Przylatujemy do Kolombo o godzinie 1.15 w nocy czasu lokalnego. Transfer do hotelu w rejonie Kandy (trasa około 3,5h).

Po zakwaterowaniu w hotelu możemy już odpocząć po podróży i zjeść śniadanie. W trakcie lunchu dołączy do nas Małgosia Ohme. Później zwiedzimy miasteczko Kandy i znajdującą się tam Świątynię Zęba.

Leżące pośród wzgórz Kandy to ostatnia stolica starożytnych królów Sri Lanki. Będąc drugim największym miastem na Sri Lance, słynie również z wielkiej urody i gości na liście UNESCO. Kandy skutecznie hipnotyzuje każdego przybysza bujną przyrodą, malowniczymi jeziorami, mglistymi górami i najdłuższą rzeką na Sri Lance.

Odwiedzimy najważniejszą dla hindusów Sri Dalada Maligawa, czyli Świątynię Sacred Tooth Relic. To buddyjskie miejsce kultu będące częścią kompleksu królewskiego pałacu dawnego Królestwa Kandy, w którym znajduje się relikwia zęba Buddy. Kandy była ostatnią stolicą królów Sri Lanki.

Weźmiemy udział w wieczornym nabożeństwie zwanym “pooja”, w trakcie którego pokazywana jest relikwia. Wracamy do hotelu na kolację i nocleg.

Dzień 3: 20.03.2020 Kandy/trekking (B, L, D)

Dzień rozpoczynamy wczesnym wspólnym śniadaniem. Będzie aktywnie - poznamy uroki okolicznych terenów.

Pasmo górskie Knuckles to wspaniały obszar o powierzchni 234 km² wpisany na listę UNESCO, będący kwintesencją różnorodności przyrodniczo-krajobrazowej Sri Lanki. W gęstym lesie otoczonym 35 mistycznymi górami znajdują się malownicze szlaki turystyczne.

Podczas trekkingu zobaczymy kaskadowe wodospady, urocze wioski ukryte w górach, tarasowe pola ryżowe, a także endemiczną florę i faunę. Wyjedziemy wcześnie rano i przejedziemy w rejon wyprawy, o ok. 2h od hotelu. Będziemy wędrować szlakiem wśród pól herbacianych, po drewnianych mostach, żwirowych, skalistych ścieżkach pod górę do cichego lasu.

Podczas trekkingu zjemy lunch w formie pikniku, koło wodospadu z naturalnym basenem lub na szczycie Knuckles. Po posiłku rozpoczniemy zejście do wschodniego stoku. Niezbędne będą wygodne buty i ubrania, których nie będzie żal ubrudzić w błocie i przemoczyć. Ale obiecujemy, że szlak jest tego wart. Na kolację i nocleg wrócimy wieczorem do hotelu.

Uwagi: długość szlaku 15 km, trekking i jego trasa zostaną dopasowane do kondycji naszej grupy.

Dzień 4: 21.03.2020 Kandy / relaks (B, L, D)

Poranna joga, a po niej jemy wspólne śniadanie. Po wczorajszym bardzo intensywnym dniu proponujemy relaks i aktywności na miejscu. Do dyspozycji mamy basen, jacuzzi oraz wspaniałe SPA, m.in. z masażami ajurwedyjskimi. W porze lunchu weźmiemy udział w warsztatach kulinarnych z pokazem gotowania.

Później będziemy mieć czas na sesję z Małgosią Ohme. Szczegóły i intensywność zajęć ustalimy wspólnie na miejscu.

Kolacja i nocleg w hotelu.

Dzień 5: 22.03.2020 Kandy / Rafting (B, L, D)

Po śniadaniu rozpoczniemy kolejny aktywny dzień. Tym razem udamy się na 2-godzinny spływ rzeką. Na miejsce rozpoczęcia raftingu przejedziemy samochodem z Kandy (500 m n.p.m.) do Kithulgala (850 m n.p.m.). Po drodze będziemy mogły podziwiać bujne ogrody herbaciane i fabryki herbaty.

Po spływie zjemy lunch w formie pikniku i udamy się w drogę powrotną do hotelu. Przed kolacją będziemy mieć czas na odpoczynek po aktywnościach dnia.

Dzień 6: 23.03.2020 Kandy (B, - ,D)

Poranna joga, a po niej wspólne śniadanie. Będziemy się relaksować na miejscu. Do dyspozycji są oczywiście basen, SPA, hotelowy ogród i malownicze ścieżki idealne do spacerowania.

Następnie czas na sesję z Małgosią. Po lunchu przygotujemy się do wieczornej, pożegnalnej kolacji, podczas której podsumujemy wspólnie spędzony czas.

Dzień 7: 24.03.2020 Kandy - Kolombo (B, -, -)

Ranek tradycyjnie rozpoczniemy jogą, śniadaniem i relaksem. Ostatnie pakowanie i transfer na lotnisko w Kolombo ok. godziny 13.30. Wylot o godz. 20.20. Przesiadka w Doha (czas przesiadki: 3h 45min). Lądowanie w Polsce 25.03.2020 o godz. 6.50.

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie w cudownie położonym hotelu (4*) w pokojach 2-osobowych z prywatnymi łazienkami.

Hotel znajduje się na wzniesieniu, wśród gajów owocowych. Z jego okien i tarasów można podziwiać wspaniałe wschody i zachody słońca.

Na miejscu skorzystamy z dużego basenu, jacuzzi na świeżym powietrzu i niesamowitych ścieżek spacerowych. Przyhotelowe egzotyczne ogrody są pełne pięknych drzew i kwiatów, owoców, warzyw, przypraw i herbacianych krzewów.

Pogoda

Pogodę na Sri Lance charakteryzuje wysoka średnia temperatura roczna: 28°C. Chłodniej jest na wyżej położonych terenach wyspy. Marzec to idealny miesiąc na wakacje na Sri Lance ze względu na doskonałe warunki atmosferyczne. W marcu pada zdecydowanie mniej niż w najbardziej mokrych miesiącach - czerwcu i sierpniu.

Cena zawiera

 • zakwaterowanie w hotelu 4* w pokojach 2-osobowych - 5 nocy,
 • sesje z Małgosią Ohme,
 • early check-in w pierwszej dobie po przylocie,
 • wyżywienie Full Board (B, L, D),
 • zwiedzanie i atrakcje wymienione w programie,
 • trekking i rafting,
 • lekcję gotowania z pokazem kulinarnym,
 • wycieczkę na wieczorne nabożeństwo do świątyni w Kandy,
 • poranną jogę x 3 dni (na każdym poziomie zaawansowania),
 • opiekę polskiego pilota podczas całego wyjazdu,
 • uroczystą kolację ostatniego wieczoru w hotelu,
 • prywatny klimatyzowany transport na całej trasie wyjazdu,
 • opiekę anglojęzycznego przewodnika podczas zwiedzania,
 • ubezpieczenie NNW, KL, bagaż,
 • składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Cena nie zawiera

 • przelotu na trasie Warszawa - Kolombo - Warszawa (cena biletu od 2955 PLN),
 • wizy na Sri Lankę (koszt 35 USD),
 • wydatków własnych,
 • napiwków, ok. 20 USD.

Ceny

Koszt wyjazdu dla 1 os. wynosi 6790 PLN + przelot (bilet lotniczy międzynarodowy cena od 2955 PLN, linie: Qatar Airways) + 35 USD wiza na Sri Lankę (płatne w gotówce na miejscu).

Podana cena obowiązuje przy grupie 14 osób.

W przypadku rezerwacji przez maksymalnie 8 osób, cena jednostkowa wzrośnie o około 450 USD.

Ważne informacje

Bilety lotnicze będą kupowane w momencie potwierdzenia grupy: co najmniej 10 uczestniczek. Każda osoba może również kupić bilet lotniczy we własnym zakresie i przesłać nam szczegóły lotu.

Za wyszukanie, rezerwacje, zakup biletów i załatwienie formalności związanych z wizą nie pobieramy dodatkowych opłat.

Kupione przez nas bilety lotnicze mają gwarancję serwisu 24h podczas całego wyjazdu (w przypadku jakichkolwiek przesunięć lotów, nasz agent lotniczy zajmie się przebukowaniem biletów na inny lot).

Opłata za wizę w wysokości 35 USD (w gotówce) zostanie pobrana na miejscu przez Tour Liderkę wyprawy.

UBEZPIECZENIE

Przedmiot i suma ubezpieczenia zagwarantowana w cenie wyprawy przez Organizatora:

+ Koszty leczenia KL wraz z Assistance Świat - 40000 EUR.

+ Następstwa nieszczęśliwych wypadków NNW - Świat 15000 PLN.

+ Bagaż podróżny BP - Świat 1000 PLN.

Każda uczestniczka może wykupić dodatkowe ubezpieczenie:

+ od kradzieży;

+ od rezygnacji z imprezy turystycznej KRIT - 3% ceny imprezy (składkę uiszcza się w ciągu 4 dni po podpisaniu umowy, jeśli do rozpoczęcia imprezy pozostało nie mniej niż 30 dni);

+ od chorób przewlekłych lub ubezpieczenia opcjonalnego do indywidualnego wykupu, np. od chorób tropikalnych (dotyczy wypraw w rejony o podwyższonym stopniu ryzyka zarażenia, lista u Organizatora).

Organizator

Organized by Asia Dream Trips

Jeśli marzysz o dalekiej podróży, chcesz mieć wpływ na to, kiedy, dokąd i z kim podróżujesz, Asia Dream Trips jest dla Ciebie idealnym partnerem.

Chcesz jechać z Małgosią Ohme?

Nasza unikalna wyprawa z Małgosią Ohme na Sri Lankę odbędzie się w kameralnym gronie. Małgosia zastrzega sobie prawo ostatecznej weryfikacji wszystkich zgłoszeń. Zapraszamy do kontaktu z nami wszystkie chętne panie.

Sprawdź podobne wyjazdy

Denpasar, Indonezja

Colombo, Sri Lanka

20 czerwiec - 4 lipiec 2020

od6 590 PLN

/ os.

Hanoi, Wietnam

Newsletter

Dowiedz się pierwszy o nowych przygodach!

Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach Travelduck. Zgodę będziesz mógł w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.