Kategorie
Kontakt
Zadzwoń na infolinię: pon. - pt. 9:00 - 20:00
Wyślij e-mail na: kontakt@travelduck.pl
Zadzwoń na infolinię: pon. - pt. 9:00 - 20:00
Wyślij e-mail na:

Wakacje nad morzem - obóz kitesurfingowy Chałupy 13-18 lat

Wakacje na młodzieżowym obozie to niepowtarzalna okazja, aby aktywnie spędzić czas wśród rówieśników, poznać nowych ludzi, zdobyć nowe umiejętności i świetnie się bawić. Szkolenie kitesurfingowe przygotowane jest dla energicznej młodzieży (13-18 lat), kochającej sporty wodne i inne grupowe aktywności.

Atrakcje

 • kurs kitesurfingu prowadzony przez profesjonalnych instruktorów,
 • liczne zajęcia dodatkowe,
 • aktywne spędzanie czasu wśród rówieśników nad polskim morzem,
 • beach party i grillowanie,
 • wyprawa do parku linowego.

Czytaj więcej

Zwiń

Poziom zaawansowania

Szkolenie kitesurfingowe przeprowadzane jest na każdym poziomie zaawansowania.

Podstawowy
Średniozaawansowany
Zaawansowany
Nie jesteś pewien/pewna, czy dostępny poziom jest dla Ciebie odpowiedni? Skontaktuj się z nami.

Miejsce

Baza, w której zatrzymamy się podczas obozu kitesurfingowego, znajduje się niedaleko miejscowości Chałupy na Półwyspie Helskim nad Morzem Bałtyckim. Wszystkie szkolenia z kitesurfingu odbywają się w Zatoce Puckiej, która zachęca do aktywności płaską, płytką i ciepłą wodą.

Na terenie obiektu znajdują się świetlica, restauracja, sklep spożywczy oraz kawiarenka internetowa. Na miejscu mamy także dostęp do bankomatu oraz boiska do siatkówki.

Plan wyjazdu

Podczas obozu realizujemy kurs kitesurfingu. Szkolenie odbywa się w 2- lub 3-osobowych grupach z uwzględnieniem poziomu zaawansowania. Jeśli nie będzie wiało, wówczas zorganizujemy zajęcia z windsurfingu, szkolenie wakeboardingu, zajęcia SUP, surfing, longboarding, slackline lub atrakcje motorowodne.

Po wyjściu z wody również czeka na nas mnóstwo atrakcji. Cały czas spędzamy aktywnie, grając w piłkarzyki, siatkówkę, piłkę nożną, ćwicząc crossfit. Nie zabraknie też miejsca na odpoczynek w strefie chilloutu lub podczas wieczornego kina na plaży. Dobrą zabawę zapewnią nam beach party w bazie oraz wspólne grillowanie.

Zakwaterowanie

Podczas obozu śpimy w 6-osobowych pokojach wyposażonych w piętrowe łóżka (3), stolik i krzesła, schowki na ubrania oraz lampki nocne. Drugi wariant to noclegi w 4-osobowych namiotach z przedsionkami, w których są dmuchane materace. W przypadku noclegu w namiocie, rzeczy osobiste przechowujemy w szafkach w świetlicy.

Do naszej dyspozycji jest także węzeł sanitarny (toalety i prysznice) oraz pralnia.

Pogoda

W danym regionie Polski podczas trwania obozu kitesurfingowego będzie ciepło, a nawet upalnie. Spodziewać się należy opadów deszczu lub burz.

Cena zawiera

 • zakwaterowanie w pokoju lub namiocie,
 • wyżywienie,
 • asekurację,
 • szkolenie kitesurfingowe (24h),
 • inne zajęcia (gdy nie będzie wiatru),
 • kamizelkę i trapez,
 • sprzęt szkoleniowy,

Cena nie zawiera

 • kosztów dojazdu,
 • wypożyczenia pianki - 50 PLN/ tydzień,
 • kursu asystenta PZKite (termin kursu: 22.08-29.08.2020) - 753 PLN/ tydzień,
 • zajęć PRO CAMP (w wybranych terminach) - 600 PLN/ tydzień.

Ceny

Za wyjazd na obóz z noclegiem w namiocie zapłacimy 1819 PLN/os., natomiast z noclegiem w pokoju SURF House, cena wynosi 2019 PLN.

Ważne informacje

Każdy z uczestników dociera na miejsce we własnym zakresie. W bliskiej odległości od bazy (100 m) mieści się dworzec PKP, z którego możemy odebrać obozowiczów (na prośbę rodziców).

Organizator

Organized by Easy Surf Michał Lussa

Organizujemy najlepsze szkolenia dla kitesurferów i windsurferów w Polsce. Wpadajcie do naszych baz w Chałupach i Jastarni i wskakujcie na deski!

Obozy młodzieżowe - Chałupy

Oferta skierowana jest do młodzieży w wieku 13-18 lat.

Na obóz zabieramy ze sobą niezbędne rzeczy osobiste oraz: strój sportowy, kąpielówki, buty do pływania, czapkę z daszkiem oraz cieplejszą czapkę, klapki gumowe, śpiwór, poduszkę, kremy z filtrem, nieprzemakalną kurtkę.

Newsletter

Dowiedz się pierwszy o nowych przygodach!

Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach Travelduck. Zgodę będziesz mógł w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.