Kategorie
Kontakt
Zadzwoń na infolinię: pon. - pt. 9:00 - 18:00
Wyślij e-mail na: kontakt@travelduck.pl
Zadzwoń na infolinię: pon. - pt. 9:00 - 18:00
Wyślij e-mail na:

Żagle na Mazurach w Boże Ciało. Czerwcowy rejs dla singli

Długi weekend na żaglach. Boże Ciało spędzimy na Mazurach, pokonując szlak Wielkich Jezior. Wyprawa dla singli po najpiękniejszych polskich jeziorach. Wieczorne integracje pozwolą nam poznać się lepiej, a długie dni spędzone na tafli wody cieszyć się ciepłym, polskim czerwcem.

Atrakcje

 • kilkudniowy rejs po szlaku Wielkich Jezior Mazurskich,
 • wieczorne integracje przy ognisku i zabawy,
 • wyjście do tawerny “Zęza” w Sztynorcie,
 • okazja do zdobycia żeglarskiego doświadczenia.

Czytaj więcej

Zwiń

Poziom zaawansowania

Żeby wybrać się z nami na wyjazd dla singli na Mazury, nie potrzeba żeglarskiego doświadczenia. Profesjonalna kadra z chęcią pokaże nam nieco tajników sztuki pływania, a więc wyjazd opuścić można wzbogaconym o zastrzyk dodatkowej wiedzy.

Podstawowy
Średniozaawansowany
Zaawansowany
Nie jesteś pewien/pewna, czy dostępny poziom jest dla Ciebie odpowiedni? Skontaktuj się z nami.

Miejsce

Mazury to miejsce magiczne, które niespotykanie gęstą siecią jezior, kanałów i przesmyków przyciąga fanów żeglarstwa z całej Polski już od wielu lat. Przyjdzie nam podziwiać krajobrazy rezerwatów: to m.in. Jeziora Dobskie i Sztynort. Będziemy też eksplorować wody jeziora Mamry, drugiego największego polskiego jeziora.

Plaże sprzyjają tu wypoczynkowi i kąpielom. Zrelaksujemy się na pokładach naszych jachtów.

Plan wyjazdu

Trasa wyprawy obejmie szlak Wielkich Jezior Mazurskich. Jest ona jedynie orientacyjna, gdyż co roku droga, którą pokonujemy ulega modyfikacjom i poprawkom. Możliwości mamy praktycznie nieograniczone!

Dzień 1: Środa

Przyjazd na Mazury w godzinach wieczornych. Integrację rozpoczniemy już w autokarze i przeniesiemy ją do portu w Giżycku.

Dzień 2: Czwartek

Od rana pływamy - rozpoczynamy naszą wyprawę z giżyckiego portu. Wieczorna integracja przy ognisku.

Dzień 3: Piątek

Pływanie. Wieczorem oprócz integracji czeka nas wyjście na śluzę lub do okolicznego kompleksu bunkrów.

Dzień 4: Sobota

Dzień na wodzie, a po nim wieczorne spotkanie. Dopłyniemy dziś do portu i do legendarnej tawerny “Zęza” w porcie Sztynort.

Dzień 5: Niedziela

Pływamy do godz. 16. Następnie musimy pożegnać się z naszą małą flotą i zdać jachty. Wsiądziemy w drogę powrotną do Warszawy.

Zakwaterowanie

Nasz dom będzie znajdował się na wodzie i podróżował wraz z nami. Jachty, na których spędzimy te kilka cudownych dni i nocy, to Twister 26 lub Antila 26. Jednostki cieszą się uznaniem na wodach polskich jezior. Charakteryzują się świetnymi warunkami nautycznymi, niewielkim zanurzeniem i sporymi wnętrzami. W każdym pomieszczeniu znajdują się 2 koje - uczestnicy sami będą mogli dobrać się w pary.

Pogoda

Średnia temperatura na Mazurach w czerwcu wynosi ok. 15°C. Pamiętajmy, że jest to średnia wartość, zatem dni mogą być zarówno cieplejsze, jak i chłodniejsze. Czerwiec to też jeden z miesięcy o najwyższych opadach w skali roku. Z pewnością przełom wiosny i lata będzie świetną porą do odkrywania piękna Wielkich Jezior Mazurskich!

Cena zawiera

 • przejazd z Warszawy na Mazury i z powrotem,
 • usługi animatora i pilota,
 • miejsca w portach,
 • transfery na miejscu (m.in. na zakupy),
 • czarter jachtu,
 • zakwaterowanie na jachtach i podstawowe szkolenie żeglarskie,
 • paliwo, naprawy, ubezpieczenie jachtu,
 • opiekę sternika,
 • realizację przewidzianej trasy,
 • wieczory przy ognisku,
 • imprezę integracyjną w “Zęza” Sztynort,
 • wejściówki do odwiedzanych miejsc i atrakcji.

Cena nie zawiera

 • ubezpieczenia KL, NNW i OC (20 PLN/os.),
 • opłat portowych,
 • opłaty za sprzątanie jachtu (100 PLN),
 • zrzutki na wspólny prowiant (ok. 75 PLN),
 • zwrotnej kaucji (500 PLN za całość - zazwyczaj 7 os. na jacht).

Ceny

Koszt wyprawy jachtowej przez Mazury wynosi 699 PLN za osobę.

Ważne informacje

Co zabrać na rejs?

Podczas wyprawy przydadzą się standardowe ubrania na jacht. Nieodzownym elementem ubioru będą sztormiak (kurtka przeciwdeszczowa), spodnie przeciwdeszczowe, przynajmniej dwie pary butów na gumowej podeszwie, coś ciepłego, czapka, okulary przeciwsłoneczne, krem z wysokim filtrem UV, klapki pod prysznic, śpiwór, poduszka i strój kąpielowy.

Pamiętajmy o wszystkich potrzebnych dokumentach. Całość najlepiej spakować w miękką torbę lub plecak bez stelaża. Nasza flota będzie liczyła od 10 do 15 sztuk jachtów.


Dojazd na Mazury: przejazd z Warszawy do Giżycka to ok. 270 km w jedną stronę. Wyjeżdżamy w środę, ok. godz. 18.30 ze stacji Metro Młociny przy P+R. Trasa prowadzi przez Wyszków i Łomżę.

Naszym celem są Wilkasy, do których docieramy ok. godz. 23. Wracamy tą samą trasą, ostatniego dnia wyprawy ruszamy z Giżycka ok. godz. 16. Do Warszawy powinniśmy dotrzeć ok. godz. 22.30 (Metro Młociny). Zapewniamy, że autokar, którym zorganizowany będzie przejazd, jest najwyższej klasy.

Dojazd własny: możliwe jest dojechanie do Giżycka na własną rękę. Nasz rejs rozpocznie się w Porcie Royal w okolicach godz. 22-23. Na miejscu można zostawić samochód (opłata to 10 PLN za dobę).

Organizator

Organized by LA-VENTURA/OneFun.pl

Profesjonalne wyjazdy dla singli.

Rejs dla singli!

Wyjazd skierowany jest do singli. Stąd więc możliwość wzięcia ze sobą jedynie jednej znajomej osoby. Taka forma układania grupy wyjazdowej ma pomóc w integracji i poznawaniu nowych, ciekawych osób. Wyprawa jedynie dla singli.

Newsletter

Dowiedz się pierwszy o nowych przygodach!

Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach Travelduck. Zgodę będziesz mógł w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.