Kategorie
Kontakt
Zadzwoń na infolinię: pon. - pt. 9:00 - 18:00
Wyślij e-mail na: kontakt@travelduck.pl
Zadzwoń na infolinię: pon. - pt. 9:00 - 18:00
Wyślij e-mail na:

Aktywny weekend dla kobiet Fit&Flow

Jeżeli szukasz najlepszego towarzystwa innych kobiet, pozytywnej energii oraz aktywnego wypoczynku, to koniecznie wybierz się z nami do ekskluzywnego hotelu Columna Medica Wellness&Spa, który usytuowany jest w okolicach Łodzi.

Podczas styczniowego, intensywnego kobiecego weekendu weźmiemy udział w sesjach relaksacyjnych i regeneracyjnych czy dynamicznych zajęciach w rytmie Fit&Flow. Poznamy także tajniki dobrego oddychania. Wyjazd w prosty sposób pozwoli Ci naładować baterię na nowy, 2022 rok.

Zapraszamy!

Atrakcje

 • dostęp do Leśnego SPA, które znajduje się na terenie hotelu,
 • sesja relaksacyjna i regeneracyjna prowadzona przez specjalistkę,
 • zajęcia ruchowe wykorzystujące techniki jogi i dobrego oddychania,
 • zajęcia w rytmie Fit&Flow,
 • dostęp do saun i specjalistycznych masaży.

Czytaj więcej

Zwiń

Poziom zaawansowania

Aktywny weekend dla kobiet w hotelu Columna Medica przeznaczony jest dla każdej z nas. Nie musisz być sportsmenką, żeby zrelaksować się i poćwiczyć z nami!

Nie jesteś pewien/pewna, czy dostępny poziom jest dla Ciebie odpowiedni? Skontaktuj się z nami.

Miejsce

Zajęcia prowadzone są na terenie hotelu Columna Medica Wellness&Spa, który położony jest w okolicach Łodzi, dlatego większość czasu spędzimy na jego terenie.

Plan wyjazdu

Uwaga! Harmonogram może ulec drobnym zmianom wskutek przyczyn obiektywnych, na które organizatorka nie może mieć wpływu.

Dzień 1

Nasze spotkanie rozpoczniemy kolacją o godzinie 18., po czym odbędzie się integracja. O 21. przystąpimy do pierwszej sesji relaksacyjnej.

Dzień 2

Dzień rozpoczniemy od sesji rozciągającej (8-9., 1h). Podczas ćwiczeń wykorzystamy techniki wywodzące się z jogi połączone z elementami pilatesu. Nauczymy się także “dobrze oddychać”. Następnie zjemy śniadanie, po którym nastąpi czas wolny (10.30-12.30). Od 12.30 weźmiemy udział w dynamicznych ćwiczeniach w rytmie Fit&Flow (1h).

Po tym intensywnym rozruszaniu każdego elementu naszych ciał udamy się do strefy basenowej i do Leśnego SPA (13.30 - 18.). Po kolacji (18.-19.) przystąpimy do wieczornej relaksacji.

Dzień 3

O 8. porozciągamy się, wykorzystując techniki z jogi i pilatesu. Czas pomiędzy 9. a 10. spędzimy przy wspólnym śniadaniu. O 11. stworzymy krąg kobiet, którym domkniemy wspólną przygodę.  

Zakwaterowanie

Podczas wyjazdu zatrzymamy się w czterogwiazdkowym hotelu Columna Medica, który pełni rolę nowoczesnej kliniki rehabilitacyjnej, specjalizującej się w leczeniu narządu ruchu. Hotel usytuowany jest w pięknym, sosnowym lesie nieopodal Łodzi, w miejscowości Łask.

Istnieje możliwość dopłaty 250 PLN do pokoju jednoosobowego za cały wyjazd.

Cena zawiera

 • upominek dla każdej uczestniczki,
 • dostęp do saun, jacuzzi i basenu,
 • 2 noclegi w pokojach dwuosobowych w Hotelu 4* Columna Medica Welness&Spa,
 • pełne wyżywienie (śniadania i kolacje),
 • dostęp do pięciu rodzajów zajęć z instruktorkami fitness&pilates.

Cena nie zawiera

 • transportu do hotelu i z hotelu,
 • opłaty za masaże i zabiegi SPA (grupa posiada na nie zniżkę - 10%),
 • innych wydatków na miejscu, których nie zawiera program wyjazdu.

Ceny

1200 PLN od osoby za cały pobyt (piątek, sobota, niedziela - w tym dwa noclegi).

Ważne informacje

Zabierz ze sobą odpowiednie ubrania do treningów!

Organizator

Organized by Wyjdź do Świata

Biuro aktywnych kobiecych podróży. Tematyczne wyjazdy w kameralnym gronie. Indywidualne podejście do uczestniczek. Wyjazdy tworzone z pasją.

Newsletter

Dowiedz się pierwszy o nowych przygodach!

Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach Travelduck. Zgodę będziesz mógł w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.