Kategorie
Kontakt
Zadzwoń na infolinię: pon. - pt. 9:00 - 18:00
Wyślij e-mail na: kontakt@travelduck.pl
Zadzwoń na infolinię: pon. - pt. 9:00 - 18:00
Wyślij e-mail na:

Grecja: Santorini - urlop na wyspie na Morzu Egejskim

Udając się na Santorini, powinniśmy mieć wysokie oczekiwania względem tego, co czeka nas podczas urlopu. To cudowna lokacja położona w samym sercu morza. Ci, którzy od urlopu oczekują możliwości leniuchowania na plaży, nie znajdą więc lepszej opcji niż plaże Santorini. Aktywni podróżni również znajdą coś dla siebie, bo atrakcji jest tu naprawdę wiele.

Terminy podane obok są przykładowe. Daj nam znać, jaki termin Cię interesuje - przygotujemy ofertę.

Hotele przedstawione niżej, w sekcji "Zakwaterowanie" również są przykładowe. Nasza oferta hoteli jest bardzo szeroka.

Cena podana obok obejmuje tylko usługi wymienione niżej, w sekcji "Cena zawiera". Usługi, które nie są tam wymienione, a są opisane w ofercie, nie są gwarantowane przez organizatora i mogą być dodatkowo płatne.

Atrakcje

 • czerwona plaża,
 • gorące źródła,
 • pobliska wyspa Thirasia,
 • zabytki antycznej Grecji,
 • urozmaicona, pełna skał i klifów, linia brzegowa.

Czytaj więcej

Zwiń

Miejsce

Santorini to jedna z rajskich greckich wysepek na Morzu Egejskim, która mieści na sobie pełen zastaw atrakcji dla wypoczywających. Od pięknych plaż ukrytych między klifami, przez śródziemnomorskie bezdroża, aż po greckie ruiny. Na miejscu posmakujecie oczywiście też lokalnej kuchni, która od wieków zachwyca podróżnych.

Jeśli poczujecie zew morskich fal, możecie wypłynąć też w rej przy brzegu wyspy, lub wręcz udać się na wycieczkę na którąś z pobliskich wysp (na przykład Kretę).

Zakwaterowanie

Sellada Beach Hotel 4*

Pogoda

Santorini to wyspa między kontynentalną Grecją a Turcją. Spodziewajcie się na niej słońca, i to dużego. Oczywiście może powiać lub pokropić, ale powinno być to przyjemną odmianą. Niemniej, bądźcie gotowi na upały i pamiętajcie o odpowiedniej ochronie skóry.

Cena zawiera

 • koszt przelotu w dwie strony,
 • zakwaterowanie w wybranym hotelu na wyspie,
 • wybraną opcję wyżywienia,
 • atrakcje darmowe oferowane przez hotel,
 • ubezpieczenie od następstw chorób przewlekłych,
 • składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Cena nie zawiera

 • testu na Covid-19 (o ile będzie konieczny),
 • dodatkowych posiłków i napojów,
 • dodatkowych sztuk bagażu,
 • dodatkowych ubezpieczeń,
 • wyjazdów i wycieczek fakultatywnych,
 • płatnych atrakcji hotelowych.

Ceny

Ostateczny koszt ustalany jest indywidualnie w zależności od: długości pobytu, liczby osób, miejsca i daty wylotu, standardu pokoju i wybranej opcji wyżywienia. Przykładowe ceny - przy rezerwacji dla 2 os.

Lot plus zakwaterowanie w Sellada Beach Hotel 4* na 4 dni (bez wyżywienia) wynosi od 3339 PLN za osobę. Wylot z Gdańska.

Ważne informacje

W cenie wyjazdu dostępny jest co prawda bagaż, ale przekroczenie limitów może oznaczać niespodziewane opłaty dodatkowe. Zamiast nich można po prostu rozszerzyć opcję bagażu rejestrowanego o wybraną opcję.

Organizator

Organized by Exim Tours

Ponad 20 lat doświadczenia na rynku turystycznym. Gwarancja świadczenia usług na najwyższym poziomie!

Co robić na Santorini?

Na miejscu, jak już wspomnieliśmy, znajduje się wiele atrakcji dla aktywnych podróżnych. Zdecydowanie największymi tutejszymi atrakcjami są malownicze plaże rozsiane po wybrzeżu (jedna z nich jest nawet czerwona), lecz znajdziemy tu sporo zabytków i tras spacerowych. Wyjątkowy kształt wyspy i bliskość Thirasii sprawia, że warto rozważyć popłynięcie w morze żaglówką lub promem! Sportowcy również znajdą coś dla siebie, w tym świetne miejsca do sportów wodnych.

Powyższe atrakcje są tylko propozycją i nie znajdują się w ofercie wyjazdu.

Sprawdź podobne wyjazdy

Riwiera Albańska, Albania

Promocyjna cena

Sycylia, Włochy

Riwiera Czarnogórska, Czarnogóra

15 - 22 sierpień 2022

+ 1 więcej

od3 953 PLN

/ os.

Newsletter

Dowiedz się pierwszy o nowych przygodach!

Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach Travelduck. Zgodę będziesz mógł w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.