Kategorie
Kontakt
Zadzwoń na infolinię: pon. - pt. 9:00 - 18:00
Wyślij e-mail na: kontakt@travelduck.pl
Zadzwoń na infolinię: pon. - pt. 9:00 - 18:00
Wyślij e-mail na:

Marsa Alam: białe plaże, dziewicze rafy koralowe i starożytna kultura

Kurort Marsa Alam przyciąga co roku coraz większą liczbę turystów - tych spragnionych wypoczynku w kameralnym miejscu i tych, którzy kochają nocne życie i sporty wodne.

Miłośników nurkowania zachwyci tu bogaty podwodny świat, piękne rafy koralowe, kolorowe kaniony czy też wraki statków.

Nie zabraknie także możliwości aktywnego spędzania czasu na lądzie, zachęcamy do skorzystania z bogatej oferty atrakcji: wzięcia udziału w pustynnym safari lub spróbowania swoich sił w snowboardzie podczas zjeżdżania na desce po wydmach.

W okolicy znajdziemy także wiele ciekawych miejsc wartych obejrzenia, tu na szczególną uwagę zasługuje Luksor, czyli największe muzeum świata na świeżym powietrzu (lista UNESCO).

Po całodziennych szaleństwach w wodzie lub na lądzie, lub po dniu spędzonym na plaży, możemy raczyć się do woli egzotycznymi drinkami i smakować aromatycznych dań lokalnej kuchni.

Cena podana obok obejmuje zakwaterowanie w hotelu na wybraną liczbę nocy + loty w obie strony. Szczegółowe informacje o składowych ceny znajdziesz niżej, w sekcji "Cena zawiera". Usługi i atrakcje, które nie są tam wymienione, a są opisane w ofercie, mogą być dodatkowo płatne.

Terminy podane obok są orientacyjne. Poinformuj nas, na jak długo i kiedy chcesz lecieć.

Atrakcje

 • rajskie plaże,
 • lazurowe wody Morza Czerwonego,
 • świetne miejscówki do nurkowania + możliwość wypożyczenia sprzętu,
 • możliwość wzięcia udziału w jeep safari, wycieczkach objazdowych lub wyjazdu do Luksoru,
 • bogata oferta centrów nurkowych z instruktorami,
 • egzotyczne drinki i aromatyczna kuchnia.

Czytaj więcej

Zwiń

Miejsce

Marsa Alam to miejscowość wypoczynkowa w Egipcie zapewniająca wolny od zgiełku, spokojny wypoczynek na białych piaskach rajskich plaż.

Także koneserzy sportów wodnych bardzo cenią to miejsce - podczas nurkowania mogą podziwiać liczne gatunki ryb, żółwie wodne, wraki podwodnych statków, czy też barwne kaniony wśród koralowców. Pobyt w Marsa Alam daje nam możliwość poznania obcej kultury, podziwiania bogactw fauny i flory, degustacji egzotycznych drinków i zajadania się smacznymi, aromatycznymi daniami tutejszej kuchni.

Zakwaterowanie

Labranda Gemma Resort 4*, The Three Corners Sea Beach 4* lub Future Dream Lagoon 5*

Pogoda

W Marsa Alam przez cały rok można cieszyć się wspaniałą pogodą, idealną dla plażowiczów, miłośników sportów wodnych, czy też zwolenników zwiedzania. Będziemy zachwyceni zarówno temperaturą powietrza jak i wody. Nie zapomnijmy zabrać kremu z mocnym filtrem. Marsa Alam idealny kitesurfingowy spot.

Cena zawiera

 • koszty przelotu w dwie strony + bagaż podręczny + transfery na miejscu,
 • zakwaterowanie na wybraną liczbę nocy + wyżywienie wg wybranego pakietu,
 • część bezpłatnych atrakcji hotelowych (różny zakres w zależności od wybranego hotelu),
 • składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny,
 • ubezpieczenie od następstw chorób przewlekłych.

Cena nie zawiera

 • dodatkowego wyżywienia,
 • płatnych atrakcji w hotelach,
 • wycieczek,
 • kosztu wykupu bagażu dodatkowego,
 • testu na obecność Covid-19 (o ile będzie konieczny),
 • dodatkowego ubezpieczenia podróżnego.

Ceny

Ostateczny koszt ustalany jest indywidualnie w zależności od: długości pobytu, liczby osób, miejsca i daty wylotu, standardu pokoju i wybranej opcji wyżywienia. Przykładowe ceny - przy rezerwacji dla 2 os.

Lot plus zakwaterowanie w Labranda Gemma Resort 4* na 8 dni (wyżywienie all inclusive) wynosi od 2499 PLN za osobę. Wylot z Warszawy.

Lot plus zakwaterowanie w The Three Corners Sea Beach 4* na 8 dni (wyżywienie all inclusive) wynosi od 2339 PLN za osobę. Wylot z Katowic.

Lot plus zakwaterowanie w Future Dream Lagoon 5* na 8 dni (wyżywienie all inclusive) wynosi od 1439 PLN za osobę. Wylot z Berlina (Brandenburg).

Ważne informacje

Do pobytu w Egipcie upoważnia nas wiza - o ten dokument możemy postarać się w egipskim przedstawicielstwie dyplomatycznym, na lotnisku w Egipcie lub przez stronę internetową. Walutą obowiązującą w Egipcie jest funt egipski, jednak bez problemu zapłacimy waluta EUR lub USD.

Organizator

Organized by Exim Tours

Ponad 20 lat doświadczenia na rynku turystycznym. Gwarancja świadczenia usług na najwyższym poziomie!

Co robić w Marsa Alam?

W miejscowości Marsa Alam korzystamy z bogatej oferty wypożyczalni nart wodnych i sprzętu do nurkowania, a także z usług centrów nurkowych z instruktorami.

Wśród miejsc w których warto nurkować znajduje się: rafa Elphinstone: zobaczymy tu barakudy, mureny, skalary, żółwie i kraby oraz rafa Fury Shoal: możemy tu podziwiać barwne kaniony wśród koralowców, wrak statku i holownika.

Dużym zainteresowaniem cieszą się zjazdy po wydmach na desce snowboardowej lub na nartach - sprzęt możemy wypożyczyć. Niezapomnianych wrażeń dostarcza także udział w pustynnym safari.

Można także wziąć udział w wycieczkach objazdowych, podziwiać grobowce i Sfinksa, pojechać do Luksoru, gdzie znajduje się kompleks świątynny w Kanaku, Dolinę Królów, Świątynię Królowej Hatszepsut.

Wymienione powyżej aktywności, to jedynie propozycje spędzania czasu, które nie stanowią części naszej oferty (nie sprzedajemy ich).

Sprawdź podobne wyjazdy

Qawra, Malta

Promocyjna cena

30 listopad - 9 grudzień 2021

+ 1 więcej

od679 PLN

Cena regularna 1 249 PLN

Gran Canaria, Hiszpania

Algarve, Portugalia

Promocyjna cena

22 - 25 grudzień 2021

od1 419 PLN

Cena regularna 1 619 PLN

Newsletter

Dowiedz się pierwszy o nowych przygodach!

Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach Travelduck. Zgodę będziesz mógł w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.