Kategorie
Kontakt
Zadzwoń na infolinię: pon. - pt. 9:00 - 18:00
Wyślij e-mail na: kontakt@travelduck.pl
Zadzwoń na infolinię: pon. - pt. 9:00 - 18:00
Wyślij e-mail na:

Cypr: Famagusta - idealna destynacja na urlop

Famagusta na Cyprze to miejsce, które warto odwiedzić nie tylko w celach wypoczynkowych, ale także krajoznawczych. Ta cudowna okolica zdaje się mieć wszelkie udogodnienia, których wczasowicz może potrzebować. Znajdziecie tu wszystko - od bazy sportów wodnych, przez piaszczyste plaże, aż po ciekawe miejscówki do pozwiedzania i spacerów.

Cena podana obok obejmuje zakwaterowanie w hotelu na wybraną liczbę nocy + loty w obie strony. Szczegółowe informacje o składowych ceny znajdziesz niżej, w sekcji "Cena zawiera". Usługi i atrakcje, które nie są tam wymienione, a są opisane w ofercie, mogą być dodatkowo płatne.

Terminy podane obok są orientacyjne. Poinformuj nas, na jak długo i kiedy chcesz lecieć.

Atrakcje

 • plaże w Famaguście,
 • centra sportów wodnych,
 • możliwość wypożyczenia skuterów i quadów,
 • starówki Nikozji, Famagusty,
 • zabytki z różnych epok rozsiane po wyspie.

Czytaj więcej

Zwiń

Miejsce

Dzieje tych okolic były (i nadal są) bardzo zawiłe. Obecnie jednak świetnie sprawdzają się one jako destynacja wakacyjna, bo oferują zestaw atrakcji, który przyciągnie każdego podróżnego. Gorące lato, ciepłe Morze Śródziemne i niezwykle bogate zaplecze zabytków, ruin i pozostałości po minionych cywilizacjach - obszar Famagusty to idealne miejsce, by spędzić urlop.

Zakwaterowanie

Flora Maria Hotel Apartments 2*, Cosmelenia Hotel Apartments 3* lub Florida Beach Hotel 4*

Pogoda

Jak na wyspę na Morzu Śródziemnym przystało, Cypr charakteryzuje się piękną, słoneczną pogodą. Spodziewajcie się gorąca i mocnego słońca - dlatego też dopilnujcie, by odpowiednio się przed nim chronić.

Cena zawiera

 • koszty przelotu w dwie strony + bagaż podręczny + transfery na miejscu,
 • zakwaterowanie na wybraną liczbę nocy + wyżywienie wg wybranego pakietu,
 • część bezpłatnych atrakcji hotelowych (różny zakres w zależności od wybranego hotelu),
 • składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny,
 • ubezpieczenie od następstw chorób przewlekłych.

Cena nie zawiera

 • dodatkowego wyżywienia,
 • płatnych atrakcji w hotelach,
 • wycieczek,
 • kosztu wykupu bagażu dodatkowego,
 • testu na obecność Covid-19 (o ile będzie konieczny),
 • dodatkowego ubezpieczenia podróżnego.

Ceny

Ostateczny koszt ustalany jest indywidualnie w zależności od: długości pobytu, liczby osób, miejsca i daty wylotu, standardu pokoju i wybranej opcji wyżywienia. Przykładowe ceny - przy rezerwacji dla 2 os.

Lot plus zakwaterowanie w Flora Maria Hotel Apartments 2* na 8 dni (bez wyżywienia) wynosi od 2329 PLN za osobę. Wylot z Warszawy.

Lot plus zakwaterowanie w Cosmelenia Hotel Apartments 3* na 5 dni (bez wyżywienia) wynosi od 1519 PLN za osobę. Wylot z Warszawy.

Lot plus zakwaterowanie w Florida Beach Hotel 4* na 6 dni (wyżywienie HB) wynosi od 1899 PLN za osobę. Wylot z Warszawy.

Ważne informacje

Cypr może zmieniać przepisy dotyczące wjazdu i wyjazdu, co oczywiście wiąże się z sytuacją epidemiologiczną na świecie. Dlatego monitorujcie komunikaty cypryjskich organów, by zorientować się w bieżących regulacjach.

Organizator

Organized by Exim Tours

Ponad 20 lat doświadczenia na rynku turystycznym. Gwarancja świadczenia usług na najwyższym poziomie!

Co robić na Famagusta?

Cypr Północny to wspaniałe okolice pełne naturalnych perełek, jak i ruin dostępnych dla zwiedzających. Najłatwiej jest się poruszać po wyspie wypożyczonym pojazdem (na przykład skuterem). Dostaniecie się w ten sposób do mniej dostępnych miejscówek na wybrzeżu i popularnych miast. 

W samym Famagusta skorzystać możecie z szerokiego wyboru plaż i wypożyczalni sportów wodnych, dzięki czemu wyjazd ten będzie atrakcyjny również dla podróżnych o zacięciu sportowym.

Powyższe atrakcje i aktywności są naszą propozycją, ale nie są częścią niniejszej oferty.

Sprawdź podobne wyjazdy

Qawra, Malta

Promocyjna cena

30 listopad - 9 grudzień 2021

+ 1 więcej

od679 PLN

Cena regularna 1 249 PLN

Male, Malediwy

30 listopad - 8 grudzień 2021

od6 258 PLN

/ os.

Gran Canaria, Hiszpania

Newsletter

Dowiedz się pierwszy o nowych przygodach!

Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach Travelduck. Zgodę będziesz mógł w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.