Kategorie
Kontakt
Zadzwoń na infolinię: pon. - pt. 9:00 - 20:00
Wyślij e-mail na: kontakt@travelduck.pl
Zadzwoń na infolinię: pon. - pt. 9:00 - 20:00
Wyślij e-mail na:

Wakacje nad morzem - obóz windsurfingowy Chałupy 13-18 lat

Obóz windsurfingowy skierowany jest dla młodzieży w wieku 13-18 lat, zarówno chcącej dopiero rozpocząć swoją przygodę jak i dla tej bardziej zaangażowanej w sporty wodne. Idealna miejscówka nad Bałtykiem i obecność rówieśników gwarantują dobrą zabawę i pozytywne efekty szkolenia windsurfingowego.

Atrakcje

 • szkolenie windsurfingowe wśród rówieśników pod okiem instruktora,
 • liczne atrakcje po wyjściu z wody,
 • baza na największym kempingu obok Chałup,
 • grill oraz beach party.

Czytaj więcej

Zwiń

Poziom zaawansowania

Oferta skierowana jest zarówno dla początkującej, jak i już bardziej zaawansowanej młodzieży, która uprawiała sporty wodne.

Podstawowy
Średniozaawansowany
Zaawansowany
Nie jesteś pewien/pewna, czy dostępny poziom jest dla Ciebie odpowiedni? Skontaktuj się z nami.

Miejsce

Zatoka Pucka gwarantuje bardzo dobre warunki do przeprowadzenia szkoleń z windsurfingu - jest tam płytka i ciepła woda. Obóz umiejscowiony jest tuż obok Chałup i znajduje się na największym kempingu na Półwyspie Helskim.

Jest tutaj dostęp do bankomatu, kawiarenki internetowej, boiska, sklepu spożywczego oraz restauracji.

Plan wyjazdu

Podczas pobytu na obozie realizowany jest przede wszystkim plan szkolenia windsurfingu. Szkolenie trwa 4 godziny dziennie (2 x 2 h). Każdy z uczestników ma do zrealizowania 24 godziny szkolenia. Instruktor dzieli uczestników na grupy od 5 do 8 osób w zależności od stopnia zaawansowania.

Kiedy pogoda nad morzem nie będzie odpowiednia do przeprowadzenia szkolenia (nie będzie wiatru), wówczas możemy korzystać z innych wodnych atrakcji: SUP, longboarding, wakeboarding lub surfing. Po wyjściu z wody także się nie nudzimy.

Możemy grać w piłkarzyki, planszówki, piłkę nożną lub siatkową, skorzystać z klatki do crossfitu. Rozpalimy także grilla i zorganizujemy beach party na terenie bazy. Możliwe też, że wybierzemy się do parku linowego.

Zakwaterowanie

Śpimy w 6-osobowych pokojach w bazie lub w 4-osobowych namiotach na kempingu. W pokojach znajdują się łóżka piętrowe, schowki na ubrania, stoliki, krzesła oraz lampki nocne.

Korzystając z opcji noclegu w namiocie, śpimy na dmuchanych materacach, a rzeczy prywatne trzymamy w szafkach znajdujących się w świetlicy.

Na terenie obozu znajduje się także węzeł sanitarny: prysznice, toalety oraz pralnia.

Pogoda

Okres letni na Półwyspie Helskim charakteryzują wysokie temperatury powietrza. Będzie upalnie, ale należy być także przygotowanym na przelotne opady deszczu lub burze.

Cena zawiera

 • zakwaterowanie,
 • wyżywienie,
 • opiekę wychowawcy,
 • szkolenie windsurfingu,
 • zajęcia dodatkowe,
 • kamizelkę i trapez,
 • sprzęt szkoleniowy,
 • ubezpieczenie NNW.

Cena nie zawiera

 • kosztów dojazdu,
 • dodatkowych szkoleń,
 • dopłaty do sprzętu funboardowego (osoby zaawansowane) - 150 PLN/tydzień,
 • wypożyczenia pianki - 50 PLN/ tydzień.

Ceny

Koszt wyjazdu na 8 dni z noclegiem w namiocie: 1619 PLN/os., z noclegiem w pokoju: 1819 PLN/os.

Ważne informacje

Na obóz docieramy we własnym zakresie. Jeśli ktoś zdecyduje się na podróż pociągiem, dworzec PKP znajduje się w odległości 100 m od bazy.

Obozy zaczynamy w soboty o 18., a koniec przewidziany jest w kolejną sobotę o 11.

Organizator

Organized by Easy Surf Michał Lussa

Organizujemy najlepsze szkolenia dla kitesurferów i windsurferów w Polsce. Wpadajcie do naszych baz w Chałupach i Jastarni i wskakujcie na deski!

Obóz nad morzem - windsurfing dla młodzieży

Wyjazd przewidziany jest dla młodzieży w wieku 13-18 lat.

Zabieramy ze sobą strój sportowy, strój kąpielowy, buty do pływania, kurtkę przeciwdeszczową, czapkę zimową i chroniącą przed słońcem, klapki gumowe, krem z filtrem, śpiwór i poduszkę.

Newsletter

Dowiedz się pierwszy o nowych przygodach!

Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach Travelduck. Zgodę będziesz mógł w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.