Kategorie
Kontakt
Zadzwoń na infolinię: pon. - pt. 9:00 - 20:00
Wyślij e-mail na: kontakt@travelduck.pl
Zadzwoń na infolinię: pon. - pt. 9:00 - 20:00
Wyślij e-mail na:

Weekend na połoninach jesienią. Magiczne Bieszczady w towarzystwie singli

Oderwanie się od miejskiego zgiełku w Bieszczadach? Kto o tym nie marzy. Wybierz się z nami w to niezwykłe pasmo górskie, które inspiruje Polaków od wielu lat. Spędź z nami cudowny weekend przepełniony kontaktem z naturą.

Atrakcje

 • ogniska pod bieszczadzkim niebem,
 • “Siekierezada” i “Baza Ludzi z Mgły”,
 • 3 dni marszu przez połoniny.

Czytaj więcej

Zwiń

Poziom zaawansowania

Bieszczadzkie podejścia nie wymagają niezwykłej sprawności fizycznej czy kondycji. Nie nastawiajmy się też, że każdy krok będzie tu prosty - niektóre fragmenty potrafią wycisnąć z człowieka siódme poty. Zdecydowanie warto jest jednak przetrwać trudniejsze fragmenty, żeby móc nacieszyć oczy przepięknymi panoramami bieszczadzkich połonin.

Podstawowy
Średniozaawansowany
Zaawansowany
Nie jesteś pewien/pewna, czy dostępny poziom jest dla Ciebie odpowiedni? Skontaktuj się z nami.

Miejsce

Bieszczady to jedno z najbardziej ustronnych miejsc w Polsce, natchnienie artystów i jednocześnie ociekające osobliwym klimatem góry leżące na południowym-wschodzie kraju. Tamtejsza przyroda to azyl wielu chronionych gatunków zwierząt i roślin, tamtejsze szlaki to spełnienie marzeń każdego wędrowca, a historia ziem jest tak bogata, że nie sposób ją streścić.

Bieszczady od setek lat są domem wyjątkowych ludzi, to właśnie ich spotkamy podczas naszego weekendowego, górskiego “resetu”.

Plan wyjazdu

W razie złej pogody możliwe są zmiany w programie wyprawy. Wśród nich zdarzyć się mogą modyfikacje w kolejności dni, a także dodatkowe atrakcje, takie jak:

+ zwiedzanie browaru URSA Major w Uhercach Mineralnych,

+ przejażdżkę Bieszczadzkimi Drezynami Kolejowymi,

+ lekcję jazdy konnej w stadninie Kopytkowo,

+ zwiedzanie fermy jelenia lub też szlaku zabytków drewnianej architektury.

Dzień 1: Sobota

Pierwszy dzień trasy przez Bieszczady pokonamy na szlaku po Połoninie Caryńskiej lub Wetlińskiej. Następnie zejdziemy do pensjonatu, a wieczorem odwiedzimy klimatyczne: “Siekierezadę” i ”Bazę Ludzi z Mgły”.

Dzień 2: Niedziela

Czeka nas podejście na Tarnicę, najwyższy szczyt Bieszczad przez Szeroki Wierch lub Halicz albo na Wielką Rawkę. W godzinach wieczornych odpoczniemy przy ognisku pod bieszczadzkim niebem.

Dzień 3: Poniedziałek

Pospacerujemy wokół Soliny aż na zaporę. Szlak brzegiem jeziora. Wyjazd do Warszawy ok. 14. Powrót do stolicy ok. 22.

Zakwaterowanie

Zamieszkamy w pensjonacie Natura Park, który znajduje się w Baligrodzie, niecałe 40 km od Arłamowa. Goście mogą korzystać tu z odkrytego basenu i baru. Ośrodek wyposażony jest w bezpłatne wi-fi.

Pokoje 3-os. Powierzchnia kwater to 12-15 m². Na wyposażeniu znajdziemy prysznice, telewizory, biurka, wentylatory, toalety i łazienki, długie łóżka, płaskie telewizory i inne udogodnienia.

Pogoda

Latem średnie temperatury w Bieszczadach wynoszą ok. 15°C, a zimą spadają poniżej 0°C. Są to średnie temperatury, a więc przygotujmy się na różne warunki, szczególnie że góry rządzą się swoimi prawami i pogoda może się tu gwałtownie zmieniać.

Bieszczady to jeden z najbardziej deszczowych obszarów Polski. Największe roczne opady przypadają na lipiec. Pakując się na wyjazd, pamiętajmy, żeby wziąć ze sobą sprzęt i ubrania, które przydadzą się w różnych warunkach pogodowych.

Cena zawiera

 • przejazd autokarem z Warszawy do Ustrzyk Górnych,
 • zakwaterowanie,
 • śniadania (świeże pieczywo i regionalne produkty),
 • drewno na ogniska, dostęp do paleniska, opuszczany grill, sztućce i zastawa grillowa,
 • menu ogniskowe (1 raz),
 • przejazdy na szlaki turystyczne,
 • na miejscu opiekun grupy i kierowca,
 • wycieczki do “Siekierezady” w Cisnej lub “Bazy Ludzi z Mgły” w Wetlinie.

Cena nie zawiera

 • wejściówek do parków narodowych,
 • wyżywienia (za wyjątkiem śniadań i menu ogniskowego),
 • wydatków własnych.

Ceny

Koszt wyjazdu dla jednej osoby wynosi 569 PLN.

Zniżka 50 PLN przy transporcie własnym.

Ważne informacje

Dojazd: bus i kierowca będą dostępni przez cały wyjazd. To znaczy, że dojeżdżać będziemy na szlaki, do sklepów i miejsc objętych programem.

Wyjazd w Bieszczady, odbędzie się on ok. 6. w sobotę z Warszawy. Do Ustrzyk Górnych dotrzemy ok. 14.30.

Powrót do stolicy rozpoczniemy ok. 14. W drodze zatrzymamy się jeszcze na obiad, a na miejsce dojedziemy ok. 22.

Organizator

Organized by LA-VENTURA/OneFun.pl

Profesjonalne wyjazdy dla singli.

Trekking w Bieszczadach

Nasza grupa ma charakter typowo singlowy - zabrać można ze sobą maksymalnie jednego znajomego. Taka forma pomaga zintegrować się na miejscu z nowo poznanymi osobami.

Jeśl ktoś pragnie dojechać samemu, to istnieje taka opcja - możecie sami dojechać do Lipia, a z nami dojeżdżać busem na szlaki. Wówczas od ceny wyjazdu można odjąć 50 PLN za osobę.

Co wieczór będziemy spotykać się całą grupą, by powspominać to, co się dotychczas działo, a także zintegrować się jeszcze bardziej. Wspólnie zjemy, pośpiewamy i popatrzymy w gwiazdy. Są to zdecydowanie elementy wyprawy, które każdy zapamięta na długo.

Sprawdź podobne wyjazdy

Ustrzyki Górne, Polska

Wilkasy, Polska

19 - 21 wrzesień 2020

od599 PLN

/ os.

Newsletter

Dowiedz się pierwszy o nowych przygodach!

Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach Travelduck. Zgodę będziesz mógł w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.